با ورود به قرن جدید، توسعه فناوری در زمینه‌های مختلف سرعت گرفته است و با گسترش دنیای دیجیتال، قلمرو هنر نیز با تغییرات شگفت‌انگیزی مواجه شده است. شاخه‌های جدیدی از هنرهای هفت‌گانه ظهور کرده و مفاهیم و هنرهای سنتی نیز تحت تأثیر فناوری‌های نوین، شکلی تازه به خود گرفته و تجربه‌های جدیدی را برای مخاطبان به ارمغان آورده‌اند.

این تحولات در حوزه سینما چشمگیرتر بوده است. گرچه سینماگران توانمند و متخصصان حوزه‌ تصویر در کشورمان بسیارند، اما به دلیل عدم آگاهی و فراهم‌نبودن شرایط مناسب یا متمرکز نبودن امکانات، کمتر به استفاده از فناوری‌های روز در کارشان پرداخته‌اند.

ما با بکارگیری ایده‌هایی خلاقانه و مشارکت با دست‌اندرکاران عرصه‌ی تصویر، در تلاشیم مسیر تحول را هموارتر کنیم. تحولی که ارتقای سطح کیفی محصولات سینمایی و تلویزیونی را رقم خواهد زد.

در شرکت ویستا مدیای عصر جدید استدیوهایی را تجهیز کرده‌ایم تا فعالان عرصه هنرهای بصری، بدون گرفتاری‌های معمول تولید و با استفاده از تکنولوژی روز، آثاری ماندگار تولید کنند.

این استدیوها با ترکیب چندین طرح خلاقانه دانش‌بنیان در یک طرح و برای اولین بار ایجاد شده‌اند و این قابلیت را دارند که با شرکت‌های دانش‌بنیان دیگر در زمینه‌های مختلف دیجیتالی و مکانیکی به صورت تعاملی همکاری کنند.

از این رو این امکان وجود دارد که با جذب مشتریان جهانی و گرفتن سفارش از کمپانی‌های بزرگ، راه را برای حضور ایران به عنوان تولید‌کننده‌ و سفارش‌گیرنده‌ی محتواهای صوتی و تصویری هموار کنیم.